Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 26, 2018 in Okna |

Kupno używanych rolet?

Kupno używanych rolet?

Czy jest możliwe kupno używanych rolet? Takie pytanie choć zapewne niewiele osób, to może niektórzy sobie zadają. Przecież nie każdego stać na nowe rolety, a czasem ktoś z naprawdę różnych powodów może chcieć swoje wymontować i sprzedać za stosunkowo niewielką sumę pieniędzy. Czy warto się takim zakupem w ogóle interesować? A może powinniśmy sobie odpuścić?

Rolety muszą pasować!

Rolety zewnętrzne Bydgoszcz to miejsce, gdzie jak najbardziej powinniśmy szukać rolet do naszej nieruchomości. Czasami możemy spotkać się z różnego rodzaju ogłoszeniami, gdzie ktoś sprzedaje używane, bądź całkowicie nowe rolety, które zamówił, zakupił ale z jakiegoś powodu nie zamontował ich u siebie. Trzeba mieć świadomość tego, że w większości przypadków rolety te nie będą w ogóle pasować do naszych okien. Nawet jeśli jakimś cudem uda się dobrać odpowiedniej wielkości wymiar, to nie koniecznie będą pasować wszystkie. Trzeba mieć świadomość, że po czasie dobór koloru rolet może być utrudniony choćby ze względu na wyblakły kolor itp.

Tylko nowe rolety

Podsumowując, powinniśmy decydować się tylko i wyłącznie na nowe rolety, które zostaną wykonane pod wymiar naszych okien. Może nie jest to najtańsze rozwiązanie ale przynajmniej będziemy mieli gwarancję tego, że będą idealnie pasować do naszego domu. Czy warto kupić rolety? Każdy musi zastanowić się nad tym sam. Na pewno nie jest to łatwa decyzja tym bardziej, że rolety to wydatek około 5000-10000 złotych w przypadku niewielkiego domu.