Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 30, 2021 in Okna |

Jak wieszać zasłony za pomocą agrafek

Jak wieszać zasłony za pomocą agrafek

Kiedy masz nowy dom i planujesz powiesić zasłony, być może słyszałeś o tradycyjnym sposobie wieszania zasłon. Ale jeśli chcesz, aby Twój dom wygląda bardziej przestronne i nowoczesne, a następnie można użyć wiszące zasłony z agrafkami.

Pierwszym krokiem, który musisz zrobić, jest sprawdzenie długości zasłony, jeśli masz dłuższą długość, to musisz zmierzyć odległość od sufitu do ściany, a następnie musisz zmierzyć długość od ściany do sufitu.

Musisz znaleźć odpowiedni rozmiar szpilek bezpieczeństwa, które będą działać w długości, którą zmierzyłeś. Po znalezieniu odpowiedniego rozmiaru szpilek bezpieczeństwa następnie trzeba zaznaczyć obszar zasłon, które muszą być ustalone.

Teraz musisz wyciąć tkaninę zasłonową, którą chcesz powiesić. Następnie należy zszyć dwie strony tkaniny. Jeśli chcesz, aby szew był schludny i czysty, możesz użyć maszyny do zszywania zasłon.

Po zszyciu należy umieścić agrafki w odpowiednich miejscach. Agrafki powinny znajdować się na dole zasłony, aby zasłona nie rozerwała się podczas otwierania okna.

Po zakończeniu szycia i przypinania agrafek możesz powiesić zasłony. Najlepsze jest to, że nie trzeba wiercić żadnych otworów w suficie lub ścianie.

Wnioski:

Jeśli szukasz sposobu, aby Twój dom wyglądał bardziej nowocześnie, to możesz wypróbować wiszące zasłony z agrafkami. Jest to bardzo prosty i skuteczny sposób, aby Twój dom wyglądał elegancko i stylowo.