Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 7, 2019 in Budowa i remont |

Morze inspiracji na stronie i w sklepach Leroy Merlin

Morze inspiracji na stronie i w sklepach Leroy Merlin

Nowy rok, nowy ty, nowe mieszkanie! Tylko zanim się w nim urządzisz, może minąć sporo czasu, to prawda. Dlatego dobrze do remontu podejść z rozsądkiem i zaplanować wszystko wcześniej. Szczególnie jeśli masz zamiar przeprowadzić kompleksową modernizację kuchni, czy łazienki. Remont szczególnie tych dwóch wymienionych wyżej spędza sen z powiek każdemu, kto chce podjąć się zmian w domowym królestwie.

Zmarnowałeś już godziny na bezskutecznym szukaniu pomysłu na praktyczną i modną przestrzeń, a w twojej głowie nadal pustka? Jeśli zobaczysz dostępne w Leroy Merlin łazienki inspiracje z pewnością zaczną spływać do ciebie strumieniami. Niezależnie czy szukasz płytek, wyposażenia, czy szafek nie zawiedziesz się.

Nie chcesz ruszać się z domu, nic straconego! Cały asortyment Leroy Merlin dostępny jest na stronie internetowej producenta. Oprócz standardowego zamówienia możesz także stworzyć w domowym zaciszu projekt wymarzonej łazienki. Wystarczy, że skorzystasz z planera 3d i zwizualizujesz kotłujące się w głowie pomysły. Ten zabieg pozwoli ci zrezygnować z tych nietrafionych i wybrać najbardziej praktyczne dla ciebie i twoich domowników rozwiązania.

Zaletą stworzenia wirtualnego planu twojej łazienki, będzie również oszczędność czasu, który musiałbyś poświęcić na samodzielne skompletowanie materiałów potrzebnych ekipie remontowej. Program dostępny na stronie Leroy Merlin po zakończeniu edycji, sam obliczy koszt akcesoriów potrzebnych do zrealizowania zamysłów i wyśle zamówienie, tak aby czekało gotowe w wybranym przez ciebie sklepie. Będziesz mógł odebrać je samodzielnie lub skorzystać z opcji dostawy.