Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 19, 2017 in Wiadmości ze świata |

Niestandardowe gry lotto

Niestandardowe gry lotto

Wielu graczy decydujących się na obstawianie liczb wybiera swoją ulubioną grę i konsekwentnie się jej trzyma. Warto jednak pamiętać, że nie trzeba trzymać się jednej gry, aby wygrać główną nagrodę. Jakie niestandardowe gry lotto są godne uwagi?
Do niejednej z mniej typowych gier lotto należy niewątpliwie kaskada. W przypadku tej gry nie jest możliwe samodzielne wybranie liczb. Dlatego też w kolekturach nie da się znaleźć blankietu, który należy wypełnić. Gra w kaskadę polega na tym, iż liczby losowane są przez maszynę.

 

Na kuponie wydrukowane zostają dwa zestawy liczb. Aby wygrać główną wygraną, należy trafić wszystkie liczby w jednym z zestawów. Prawdopodobieństwo trafienia jest dość wysokie. Inną zaletą kaskady jest możliwość zakupu kuponu na losowanie z wyprzedzeniem, bez konieczności zakupu kuponu na wiele losowań. To coś, co wyróżnia tę grę na tle innych gier oferowanych przez Totalizator Sportowy.
W przypadku takiej gry jak kaskada wyniki można znaleźć w internecie oraz w telegazecie, a także w każdej kolekturze. Losowania odbywają się dwa razy dziennie, dlatego kupując kupon należy dodać, na które losowanie ma być on przeznaczony.