Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 7, 2017 in Wiadmości ze świata |

Duży lotek – jak wytypować trafne liczby?

Duży lotek – jak wytypować trafne liczby?

Duży lotek (obecnie Lotto) to jedna z najbardziej znanych gier Totalizatora Sportowego. Powód popularności tej gry jest dość prosty – dzięki kumulacjom główna wygrana w przypadku Lotto może wynosić nawet kilkadziesiąt milionów. Ponadto zasady skreślania numerów również są bardzo łatwe – w przypadku zwykłej gry wystarczy po prostu prawidłowo wytypować sześć liczb i zakupić kupon w punkcie sprzedaży. W jaki sposób można wytypować trafne liczby?

 

Lotto statystyka liczb może pomóc w prawidłowym skreśleniu numerów. W przypadku tej gry wiele osób jest zainteresowanych liczbami gorącymi i zimnymi. Liczby gorące to te, które w pewnym zakresie losowań wypadały bardzo często. Korzystając z gotowych statystyk dostępnych na stronach internetowych gracz może wybrać, czy zakres ma obejmować kilka ostatnich losowań, czy też może wszystkie.
W przypadku takiej gry jak Lotto, gdzie istnieje wiele milionów kombinacji liczb, gracze typujący liczby biorą pod uwagę także zimne numery. Nawet jeśli nie padały one w ostatnich losowaniach, to jednak mogą paść w najnowszym. Niestety, trudno jest przewidzieć, czy zimne liczby pojawią się już w kolejnym, czy dopiero po kilku losowaniach. Dlatego też ta metoda typowania liczb jest tylko jedną z możliwości.