Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 2, 2018 in Okna |

Co zamiast firanek? Nowoczesne aranżacje okien. Plisy, moskitiery, żaluzje drewniane Oświęcim

Co zamiast firanek? Nowoczesne aranżacje okien. Plisy, moskitiery, żaluzje drewniane Oświęcim

Co zamiast firanek? Nowoczesne aranżacje okien.
Na przestrzeni lat moda, nie tylko ta dotycząca ubrań, lecz także aranżacji wnętrz uległa licznym transformacjom. Czasy, w których każde okno przesłonięte było marszczonymi firanami i materiałowymi zasłonami to już przeszłość. Choć dobrze się one sprawowały jako ochrona domowników przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz, to niestety zmniejszają pomieszczenia, co jest szczególnie niekorzystne przy niewielkich metrażach.
Plisa okienna – nowoczesny design i funkcjonalność w jednym.
Plisy to rozwiązanie estetyczne i bardzo wygodne w użytkowaniu, oraz przede wszystkim skuteczne. Plisą można zasłonić w zależności od potrzeby całe okno, lub jedynie jego część. Plisa po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca na powierzchni okna. Plisy można zdejmować w celu odkurzania lub czyszczenia. Można je montować na wszystkich rodzajach okien, również na oknach dachowych.

 

Moskitiera – przeciwko nalotowi insektów.
Wiosną i latem chętnie otwieramy okna i wietrzymy pomieszczenia. Niestety, wiosną budzą się do życia nie tylko piękne rośliny, lecz także insekty, które przez otwarte okna z łatwością mogą się dostać do domu. Aby temu zapobiec warto rozważyć zakup moskitiery na okna i drzwi.
Moskitiery okienne lub drzwiowe dostępne są na rynku w różnych wariantach, różnią się od siebie materiałem, z którego są wykonane, sposobem montażu, oraz ceną.
Drewno zamiast aluminium.
Żaluzje z drewna wyparły tak modne niegdyś żaluzje aluminiowe. Nic dziwnego. Są o wiele ładniejsze i nadają pomieszczeniom przytulnego, domowego klimatu. Żaluzje drewniane występują w różnych odcieniach i pięknie komponują się z drewnianymi ramami okien, czy też meblami.
Biorąc pod uwagę jak wiele osób chce kupić żaluzje drewniane, Oświęcim to miasto, w którym można je nabyć.
Piękno, nowoczesność, funkcjonalność.
Rewolucja w aranżacjach wnętrz wpłynęła pozytywnie także na okna. Nowoczesne rozwiązania pozwalają nie tylko chronić swoją prywatność przed spojrzeniami ludzi z zewnątrz, ale również dodać uroku wnętrzom.